Jubileusz 750-lecia Parafii
pw. św. Wawrzyńca Męczennika
w Nowym Sączu - Biegonicach

Święty czas misji

W dniach 3-11 sierpnia 2019 r. przeżywaliśmy w naszej parafii misje święte. Ich celem było duchowe przygotowanie do głównych obchodów Jubileuszu 750-lecia parafii. Prowadzili je o. Witold i o. Zbigniew, redemptoryści.

W czasie trwania misji nabożeństwa z naukami przeznaczone były także dla poszczególnych stanów: rodziców, małżonków, dzieci, młodzieży, chorych. Szczególne wydarzenie przeżywali małżonkowie – było to odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Na zakończenie misji poświęcone zostały pamiątkowe krzyże, które w domach parafian przypominać mają o przeżytych misjach oraz odnowieniu wiary.Parafia pw. św. Wawrzyńca
ul. Biegonicka 8, 33-300 Nowy Sącz
telefon: (18) 442 95 22
e-mail: kontakt@parafiabiegonice.pl